• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання. Послуги зі встановлення додаткового обладнання на екскаватори-навантажувачі JCB 3CX.

Оголошено тендер

310 000.00 UAH
Номер: 25688d7cd59d40ba9edb0295bd6b0193
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-003870-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Замовник: Комунальне підприємство "Водоканал"
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання. Послуги зі встановлення додаткового обладнання на екскаватори-навантажувачі JCB 3CX.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 30.07.2026 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума310 000.00 UAH