• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Детектори та аналізатори

Оголошено тендер

146 820.00 UAH
Номер: 0f9f0885d4bc4dfdb0cf80334e6910f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-003191-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Замовник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Очікувана вартість: 146 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.07.2026 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума146 820.00 UAH