• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вимикачі маси дистанційні та комплектуючі

Оголошено тендер

550 626.00 UAH
Номер: 2e165c5a3cb641c1900cc790d9192da6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-002957-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 550 626.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вимикачі маси дистанційні та комплектуючі
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Дата опублікування: 30.07.2026 10:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума550 626.00 UAH