-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання підземного переходу на вул. Городоцькій – вул. І. Виговського у м. Львові
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
315ee29e9a364b448ed6e9caa1f01f37
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-002397-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056084
-
Адреса:
79022, Україна, Львівська область, Львів, вул. Виговського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056084
-
Адреса:
79022, Україна, Львівська область, Львів, вул. Виговського, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання та підмітання підземного переходу на вул. Городоцькій – вул. І. Виговського у м. Львові
Примітки:
Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради;
Україна, область Львівська, м. Львів, вул. І .Виговського,34, 79022;
ЄДРПОУ 04056084;
Категорія Замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - Орган місцевого самоврядування
Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету м. Львова.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.07.2026 10:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Послуги з прибирання підземного переходу є важливими для забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану переходу, безпеки руху пішоходів та належного утримання споруди
-
Дата публікації:
30.07.2026 10:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання та підмітання підземного переходу на вул. Городоцькій – вул. І.Виговського у м. Львові
Кількість
4 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - кошти місцевого бюджету.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума140 000.00 UAH