-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи внутрішнього протипожежного водогону та автоматизації внутрішнього протипожежного водогону на об’єкті гуртожиток № 3, навчальний корпус Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 71 код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація
Оголошено тендер
3 167 475.76
UAH
Номер:
d1cc6166dd8b4983a8c65e86280696ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-002130-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125473
-
Адреса:
65020, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125473
-
Адреса:
65020, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 167 475.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт системи внутрішнього протипожежного водогону та автоматизації внутрішнього протипожежного водогону на об’єкті гуртожиток № 3, навчальний корпус Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського" за адресою: м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 71 код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування:
30.07.2026 10:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума3 167 475.76 UAH