• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (м. Лубни, Полтавська область)

Оголошено тендер

2 000.00 UAH
Номер: 9574272d10ca46ecb09d41e6ceb4c2ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-013318-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО НАГЛЯДУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 2 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання та газового обладнання (м. Лубни, Полтавська область)
Примітки: Відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 року № 471, придбання робіт, товарів чи послуг може бути здійснено у певного суб’єкта у разі відміни відкритих торгів через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.07.2026 19:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2403000 - Державна інспекція енергетичного нагляду України
Сума2 000.00 UAH