-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт кімнати відпочинку персоналу на 8-му поверсі хірургічного корпусу Комунального підприємства "Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради" за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Полтава (Додаткові роботи) (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
200 209.26
UAH
Номер:
a0e7a89d4f9849a392d3dc88e86adff5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-012143-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999106
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 209.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт кімнати відпочинку персоналу на 8-му поверсі хірургічного корпусу Комунального підприємства "Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради" за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Полтава (Додаткові роботи) (код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.07.2026 16:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума200 209.26 UAH