-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування комерційних вузлів обліку газу
Оголошено тендер
55 440.00
UAH
Номер:
97697f47154d4008880e345ac42cdab0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-009674-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081368
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Проспект Берестейський, будинок 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081368
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Проспект Берестейський, будинок 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
55 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування комерційних вузлів обліку газу
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
29.07.2026 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума55 440.00 UAH