-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки
Оголошено тендер
61 001.57
UAH
Номер:
5b8e7a7ac7e74cf6b24ebc2008d724a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-006978-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
61 001.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки
Примітки:
ФДУ «Держгідрографія» «Одеський район Держгідрографії»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
29.07.2026 13:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума61 001.57 UAH