-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки ДК 021:2015: 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Оголошено тендер
298 932.74
UAH
Номер:
cffbf303555b4fe38ff4c411317ff501
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-011985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
00703173
-
Адреса:
38751, Україна, Полтавська область, с. Горбанівка, вул. Миру, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
00703173
-
Адреса:
38751, Україна, Полтавська область, с. Горбанівка, вул. Миру, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
298 932.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки ДК 021:2015: 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.07.2026 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума298 932.74 UAH