-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Системи очищення води): лот 1 - 42912000-2 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Система зворотного осмосу); лот 2 - 42912000-2 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Установка водопідготовки з автоматичним розливом)
Оголошено тендер
2 298 582.00
UAH
Номер:
d197e163b16d4747be3a8b5cbb27c75e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-009434-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20915546
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 298 582.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Системи очищення води): лот 1 - 42912000-2 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Система зворотного осмосу); лот 2 - 42912000-2 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення рідин (Установка водопідготовки з автоматичним розливом)
Примітки:
9.291
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
28.07.2026 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума2 298 582.00 UAH