• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з заправки картриджів

Оголошено тендер

28 668.00 UAH
Номер: ff51707ba93f49e989e911e80ade4fee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-009164-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А2788
Замовник: Військова частина А2788
Очікувана вартість: 28 668.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з заправки картриджів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 28.07.2026 14:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума28 668.00 UAH