-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікроскопи різні
Оголошено тендер
122 576.00
UAH
Номер:
87e9b312280b4875aaabc5441f6f79d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-008321-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, вулиця Героїв Оборони, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
122 576.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мікроскопи різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 Мікроскопи
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 13:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1. Цифровий мікроскоп
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
2. Електронний мікроскоп
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
3. Цифровий мікроскоп з дисплеєм
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
4. Камера для мікроскопа
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума122 576.00 UAH