-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хімічні реактиви
Оголошено тендер
9 600.00
UAH
Номер:
564b0f997911430eb31247b5dbb037c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-002502-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702245
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Миколаївська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00702245
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хімічні реактиви
Примітки:
Зміни до річного плану закупівлі на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.07.2026 10:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума9 600.00 UAH