• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Світильники та прожектори в асортименті

Оголошено тендер

593 280.00 UAH
Номер: 33bb042fb9fb4ddf91a56384b9a7ce18
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-001166-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 593 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники та прожектори в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування: 28.07.2026 09:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума593 280.00 UAH