-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електричні запасні частини до транспортних засобів
Оголошено тендер
33 662.40
UAH
Номер:
f8d6645aa29144f3bff58712557f9646
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-000690-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
33 662.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні запасні частини до транспортних засобів
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Рогатюк Ю.В.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Дата опублікування:
28.07.2026 09:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ.
Сума33 662.40 UAH