• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4

Оголошено тендер

958 386.00 UAH
Номер: f15e7bbb94c04f839fd5d28f051de548
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-004282-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут історії України Національної академії наук України
Замовник: Інститут історії України Національної академії наук України
Очікувана вартість: 958 386.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.07.2026 11:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума958 386.00 UAH