-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЛОТ 1 Ручні інструменти різні, ЛОТ 2 Ручні інструменти різні
Оголошено тендер
641 261.00
UAH
Номер:
a168b5c4358144a198c3dd73a83e6ae7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-001783-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308938
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. МАРИЧАНСЬКА, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37308938
-
Адреса:
03040, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. МАРИЧАНСЬКА, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
641 261.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЛОТ 1 Ручні інструменти різні, ЛОТ 2 Ручні інструменти різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.07.2026 10:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяГолосіївський
Сума641 261.00 UAH