-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Влаштування інженерних споруд на об’єктах нафтогазової галузі "+++ЗТП-14 ДНС +++", Сумська обл., Охтирський р-н +++. Додаткові роботи
Оголошено тендер
371 989.52
UAH
Номер:
1fda59397d464f2eadb7297e60b63496
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-012233-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
371 989.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Влаштування інженерних споруд на об’єктах нафтогазової галузі "+++ЗТП-14 ДНС +++", Сумська обл., Охтирський р-н +++. Додаткові роботи
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.8 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (Уповноважена особа: Шаповал Ю.М.)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
Дата опублікування:
24.07.2026 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума371 989.52 UAH