-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт аварійної ділянки водопроводу від вул. Січових Стрільців до міських очисних споруд каналізації за адресою: с. Прут Чернівецького району, Чернівецької області (1- пусковий комплекс) (коригування) (додаткові роботи)»
Оголошено тендер
1 333 087.00
UAH
Номер:
65a9bfbb88a845bfba993eedf3c99265
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-011274-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 333 087.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт аварійної ділянки водопроводу від вул. Січових Стрільців до міських очисних споруд каналізації за адресою: с. Прут Чернівецького району, Чернівецької області (1- пусковий комплекс) (коригування) (додаткові роботи)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Дата опублікування:
24.07.2026 15:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 333 087.00 UAH