• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Перехідники в асортименті

Оголошено тендер

750 431.70 UAH
Номер: 5875dd063d35419ca815bc9f16482384
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-24-009489-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 750 431.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перехідники в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Полікарпов К.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнання
Дата опублікування: 24.07.2026 14:42
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описсума з пдв
Сума750 431.70 UAH