-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напіврукав з логотипом УЗ
Оголошено тендер
3 422 100.00
UAH
Номер:
eae04a78463042dc97a58e6605904b4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-24-007644-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ПАСАЖИРСЬКА КОМПАНІЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022900
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 422 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Напіврукав з логотипом УЗ
Примітки:
2 851 750.00 грн без ПДВ (два мільйони вісімсот п'ятдесят одна тисяча сімсот п'ятдесят гривень 00 копійок)
3 422 100.00 грн з ПДВ (три мільйони чотириста двадцять дві тисячі сто гривень 00 копійок)
Категорія замовника: юридична особа та/або суб’єкти господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі».
Вид закупівлі –товар -відкриті торги відповідно до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 та ЗУ «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
Дата опублікування:
24.07.2026 13:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 422 100.00 UAH