• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лабораторні реактиви (стандарти) Код ДК 021:2015 – 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини

Оголошено тендер

139 800.00 UAH
Номер: d0070a7ea0804901b22088ede742e1cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-24-005485-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Замовник: Черкаська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Очікувана вартість: 139 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні реактиви (стандарти) Код ДК 021:2015 – 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 24.07.2026 11:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума139 800.00 UAH