• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту екскаватора-навантажувача ЕО-2626

Оголошено тендер

59 904.00 UAH
Номер: 18f797f0f0244b7abd8610b72fda866a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-013048-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 59 904.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту екскаватора-навантажувача ЕО-2626
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 23.07.2026 16:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума59 904.00 UAH