-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051429 Новомиколаївка – Адамівка - /М–03/ км 0+000 - км 6+300
Оголошено тендер
838 821.85
UAH
Номер:
e2eea8b02fc7423fa70d9f21b6754317
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-007593-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
838 821.85 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С051429 Новомиколаївка – Адамівка - /М–03/ км 0+000 - км 6+300
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
23.07.2026 13:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
-
Дата публікації:
23.07.2026 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОплата здійснюється за рахунок обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорськ
Сума838 821.85 UAH