• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації та проведення у чотирьох областях записів усноісторичних свідчень про події Війни за Незалежність України

Оголошено тендер

1 672 500.00 UAH
Номер: 4c33f4468f8545919a39161a1d107d93
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-006438-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Український інститут національної пам'яті
Замовник: Український інститут національної пам'яті
Очікувана вартість: 1 672 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації та проведення у чотирьох областях записів усноісторичних свідчень про події Війни за Незалежність України
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 23.07.2026 12:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0419020 - Заходи з реалізації державної політики у сфері відновлення та збереження національної пам’яті, забезпечення діяльності Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності та Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті
Сума1 672 500.00 UAH