• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи

Оголошено тендер

69 120.00 UAH
Номер: 0f10277ae77b432aadf529ea55ba9c47
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-004456-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС у Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 69 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дров'яна деревина непромислового використання 1 групи
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 23.07.2026 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума69 120.00 UAH