-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ізолятори
Оголошено тендер
1 044 000.00
UAH
Номер:
c6b26724d0b24424a09bb34607911722
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-004401-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 044 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ізолятори
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31650000-7 Ізоляційне приладдя
Дата опублікування:
23.07.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 044 000.00 UAH