• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спецвзуття утеплене, напівчеревики, туфлі

Оголошено тендер

334 608.00 UAH
Номер: 0106a59594ae4d548263adabfc137ce4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-23-004190-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 334 608.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спецвзуття утеплене, напівчеревики, туфлі
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування: 23.07.2026 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума334 608.00 UAH