-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції та винесення за межі зони забудови кабельних ліній 10 кВ на об’єкт №1)
Оголошено тендер
19 997.54
UAH
Номер:
d5129496ae804d7c93547da2a5d97a25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-23-000446-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
19 997.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розробки проєктно-кошторисної документації з реконструкції та винесення за межі зони забудови кабельних ліній 10 кВ на об’єкт №1)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 13 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Дата опублікування:
23.07.2026 08:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 997.54 UAH