-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
480 756.35
UAH
Номер:
f7eaf1c286d441a9ba2f21701bfde902
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-011991-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
480 756.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.07.2026 15:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Прокальцитонін
×
-
НК 024:2023:
54313 Прокальцитонін IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентнний аналіз
Кількість
50 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Мікро Альбумін 2
×
-
НК 024:2023:
53596 Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Калібратор (Мікро Альбумін) 2
×
-
НК 024:2023:
45803 Альбумін IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Контроль сечі Рівень 2
×
-
НК 024:2023:
30219 Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 набір
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Код класифікації видатківКПК-2025:2308000 - Національна служба здоров’я України
Сума480 756.35 UAH