• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуга з управління побутовими відходами в Рівненському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (с.Полиці)

Оголошено тендер

57 203.58 UAH
Номер: 9ae3e83628684523a98eba7fd123113b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-000875-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 57 203.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з управління побутовими відходами в Рівненському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (с.Полиці)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Сорока С.Л.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Дата опублікування: 22.07.2026 09:13
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума57 203.58 UAH