• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Системи прокладки кабелю

Оголошено тендер

696 108.00 UAH
Номер: cca2a13104aa4eb1af5cf2ad78e2d194
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-21-013020-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 696 108.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Системи прокладки кабелю
Примітки: Додано до плану в зв'язку з відміною попередніх торгів UA-2026-04-07-001306-a.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 21.07.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума696 108.00 UAH