• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аптечки медичні, код ДК 021:2015 (33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)

Оголошено тендер

491 633.97 UAH
Номер: ff0846e6c7044b5282e5ed1ea334e46b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-21-012549-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 491 633.97 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аптечки медичні, код ДК 021:2015 (33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування: 21.07.2026 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума491 633.97 UAH