• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 – 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)

Оголошено тендер

204 000.00 UAH
Номер: a939d63fb7f841af9e6ac48b4ce6799f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-21-010914-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Очікувана вартість: 204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 – 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування: 21.07.2026 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума204 000.00 UAH