• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з випробувань електрозахисних засобів

Оголошено тендер

36 216.00 UAH
Номер: 60400bd9085b4b15b505af387891ebdf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-21-008413-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Держгідрографія"
Замовник: Державна установа "Держгідрографія"
Очікувана вартість: 36 216.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з випробувань електрозахисних засобів
Примітки: ФДУ «Держгідрографія» «Одеський район Держгідрографії»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 21.07.2026 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума36 216.00 UAH