-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено тендер
89 848.93
UAH
Номер:
dbf3fcb1ffd44b12b5490d567ca8222d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-007594-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Сокільничанка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35665078
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, село Сокільники, вул. Січових Стрільців, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Сокільничанка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35665078
-
Адреса:
81130, Україна, Львівська область, село Сокільники, вул. Січових Стрільців, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
89 848.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління побутовими відходами (код ДК 021:2015 - 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.07.2026 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокільники
Сума89 848.93 UAH