-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39130000-2 "Офісні меблі" (тумби приставні (мобільні), Полтавська область)
Оголошено тендер
7 500.00
UAH
Номер:
dc13d99a76734a86b05bf78e089635d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-007544-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
7 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39130000-2 "Офісні меблі" (тумби приставні (мобільні), Полтавська область)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.07.2026 13:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тумба приставна (мобільна)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
Код класифікації видатківКПК-2025:3601030 - Забезпечення діяльності органів пробації
Сума7 500.00 UAH