-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб, МНН Docetaxel
Оголошено тендер
2 145 600.00
UAH
Номер:
256907456d51404e8e66903235270ba8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-002497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13648033
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Медична, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13648033
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Медична, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 145 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарський засіб, МНН Docetaxel
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
МНН:
docetaxel Docetaxel
Дата опублікування:
21.07.2026 10:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума2 145 600.00 UAH