• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент

Оголошено тендер

1 998 000.00 UAH
Номер: f55ad12e0ecf4a858dd5f8b382032f9b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-21-001117-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 998 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мікроавтобус на базі Форд Транзіт для потреб дистрибуції або еквівалент
Примітки: Закупівля здійснюється на виконання заходів згідно з пунктом 6.3.2 розділу 6 Інвестиційної програми ПрАТ «Закарпаттяобленерго» на 2026 рік
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування: 21.07.2026 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 998 000.00 UAH