• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ

Оголошено тендер

45 001.20 UAH
Номер: fb8495dd0ad742fd90741d69fed279ea
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-20-012661-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 45 001.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Примітки: 23-284125-26 Уповноважена особа - Шульга А.Ю.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Дата опублікування: 20.07.2026 16:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 001.20 UAH