• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області

Оголошено тендер

900 000.00 UAH
Номер: 7dc922fed61644a3bd1efa38b150d0c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-20-012109-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тараканівська сільська рада
Замовник: Тараканівська сільська рада
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.07.2026 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту кабінету біології (лабораторії) Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради, за адресою: вул.Зелена, 1, село Тараканів, Дубенського району, Рівненської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТараканів
Сума900 000.00 UAH