-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
1 090 000.00
UAH
Номер:
81ba58d6efc94118946154cb01358029
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-009716-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, місто Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, місто Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 090 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Примітки:
Категорія Замовника - відповідно до пункту 3, частини 4, статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178);
Креатинін-кін.СпЛ 500
код НК 024:2023 (53251-Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір,спектрофотометричний аналіз)
код НК 031:2024 (W01010207- КРЕАТИНІН)
Холестерин СпЛ 500
код НК 024:2023 (53359-Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)
код НК 031:2024 (W01010205 - ХОЛЕСТЕРИН)
Тригліцериди СпЛ 500
код НК 024:2023 (53460-Тригліцериди IVD. (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)
код НК 031:2024 (W01010231 - ТРИГЛІЦЕРИДИ)
Холестерин ЛПВЩ СпЛ 200
код НК 024:2023 (53391 -Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)
код НК 031:2024 (W01010215- ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ)
Холестерин ЛПНЩ СпЛ 200
код НК 024:2023 (53395 - Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)
код НК 031:2024 (W01010221- ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL)
СпЛ Мультикалібратор
код НК 024:2023 (47868- Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор)
код НК 031:2024 (W0101050399- КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ)
Реагент-система до аналізатора електролітів LabAnalyt-910 Plus
код НК 024:2023 (52867 Множинні електроліти IVD (діагностика in vitro ), набір, йон-селективні електроди)
код НК 031:2024 (W0201040285-СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)
Мікроальбумін-турбі СпЛ 100
код НК 024:2023 (53475-Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз)
код НК 031:2024 (W0102019099 - СПЕЦИФІЧНІ БІЛКИ – ІНШЕ)
СпЛ Мікроальбумін Турбі Контроль
код НК 024:2023 (53478-Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)
код НК 031:2024 (W0102152099- КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ)
СпЛ Мікроальбумін Турбі Калібратор
код НК 024:2023 (53478-Мікроальбумін IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)
код НК 031:2024 (W0102152099- КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ)
Альбумін СпЛ 1000
код НК 024:2023 (53597-Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналізз)
код НК 031:2024 (W01010201 - АЛЬБУМІН (КХ))
СпЛ Контроль сечі - ССК з калібраторами
код НК 024:2023 (30219-Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал)
код НК 031:2024 (W010106020601- КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
20.07.2026 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 090 000.00 UAH