-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку (Послуги з оздоровлення і відпочинок дітей , віднесених до зони гірської місцевості однієї з областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької (придбання путівок)
Оголошено тендер
1 086 277.50
UAH
Номер:
1f3ed9994ba343db9f6b225f7533c35f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-002481-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Вакулівська спеціальна школа" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20196488
-
Адреса:
53172, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с. Вакулове, вулиця Каштанова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Вакулівська спеціальна школа" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20196488
-
Адреса:
53172, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, с. Вакулове, вулиця Каштанова, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 086 277.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку (Послуги з оздоровлення і відпочинок дітей , віднесених до зони гірської місцевості однієї з областей: Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької (придбання путівок)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
17.07.2026 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВакулове
Сума1 086 277.50 UAH