-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластмасові вироби - за кодом ДК 021:2015 – 19520000-7 (Плакати безпеки)
Оголошено тендер
603 367.20
UAH
Номер:
b098ea667faa40bc88ced3d12915a1dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-17-001860-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22767506
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
603 367.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пластмасові вироби - за кодом ДК 021:2015 – 19520000-7 (Плакати безпеки)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
Дата опублікування:
17.07.2026 09:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плакати безпеки
Кількість
6189 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума603 367.20 UAH