• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм

Оголошено тендер

230 560.00 UAH
Номер: c75aadfe3a6e41e9bdc07126683fbaca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-16-000879-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Замовник: Професійно-технічне училище № 36 смт. Новгородка
Очікувана вартість: 230 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по збиранню ранніх зернових культур зернозбиральним комбайном з водієм
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2026-06-30-015222-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-30-015222-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.07.2026 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКіровоградська
Сума230 560.00 UAH