-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Лісова в с. Підгороднє Тернопільського району Тернопільської області
Оголошено тендер
2 506 425.50
UAH
Номер:
0a2ce69b35e940f79de18371cc051137
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-009821-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 506 425.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вул. Лісова в с. Підгороднє Тернопільського району Тернопільської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45233142-6 Ремонт доріг
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.07.2026 15:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПідгороднє
Сума2 506 425.50 UAH