-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)
Оголошено тендер
9 927.06
UAH
Номер:
6e78184fbb824628876116d17ada9dea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-15-002446-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 927.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.07.2026 10:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
здійснення операцій з побутовими відходами (перевезення, захоронення)
Кількість
28.6 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301350 - Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров'я
Сума9 927.06 UAH