-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання Лот-1 ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232110-8 Лазерні принтери (Багатофункціональні пристрої)); Лот-2 ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232110-8 Лазерні принтери)
Оголошено тендер
719 850.00
UAH
Номер:
ab6f72ba43ee4dbb944fb8369ec378ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-011426-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
719 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Лот-1 ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232110-8 Лазерні принтери (Багатофункціональні пристрої));
Лот-2 ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232110-8 Лазерні принтери)
Примітки:
1. Місце знаходження замовника: в межах м. Житомир.
2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави.
3. Вид закупівлі:Відкриті торги з особливостями.
4. Кошти загального фонду Державного бюджету та місцевого бюджету (субвенція).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.07.2026 15:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот-1 ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232110-8 Лазерні принтери (Багатофункціональні пристрої));
Кількість
25 штука
Період постачання
(не задано)
Лот-2 ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232110-8 Лазерні принтери)
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума719 850.00 UAH