-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Оголошено тендер
73 723.00
UAH
Номер:
3d6421c27f0b4452b3faabc9fb1ef42e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-14-000563-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38458316
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛАЗУРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38458316
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛАЗУРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
73 723.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
14.07.2026 08:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Внутрішній екзогенний контроль, 0,5 мл
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Набір для виявлення Legionella pneumophil, 100 реакцій
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів для ПЛР в реальному часі Yersinia Pseudotuberculosis
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Набір реагентів для ПЛР в реальному Yersinia enterocolitica
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошторис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума73 723.00 UAH